Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

Pekárny Vodička s.r.o.

Výroba pekařských cukrářských a lahůdkářských výrobků. Společnost provozuje síť maloobchodních prodejen v okrese Příbram a v Praze.

Mariánská 85, Příbram VI-Březové Hory

ŠiK interiéry

Na míru vám vytvoříme: - kuchyně - koupelny - obývací stěny - dětské pokoje - jídelní sestavy Vše podle vašich představ. Naše dlouholeté zkušenosti do vašich domácností a firem.

Nad Přehradou 829, Sedlčany

SWISSFASHION

Velkoobchod second hand. Dovoz a velkoobchodní prodej second hand zboží ze Švýcarska. Všem zákazníkům nabízíme kusový výběr z natříděného zbo...

Janov 4, Kosova Hora

Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o.

optimální péče o zákazníky ... díky přítomnosti na celém světě Benteler Distribution Group je konsorciem předních středoevropských akci...

Průmyslová 1666, Dobříš

Zona Plus, a.s.

Provádíme veškeré sklenářské práce. Dodáváme bezpečnostní, kalená skla, izolační dvojskla a nábytkové sklo. Dále opracování, řezání, brou...

Pražská 145, Příbram

PRO DESIGN, s.r.o.

Kompletní reklamní práce nejen pro dopravce. Nabízíme potisk autoplachet, polep pevných nástaveb, firemních vozidel a tahačů. Digitální tisk včetně tisku na plachtovinu. 3M konturové značení pevných i plachtových nástaveb. Certifikovaný výrobce 3M.

Hatě , Příbram

Artur Ross, s.r.o.

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vám ve stručnosti představit dodavatelské možnosti obchodní firmy Artur Ross s.r.o. Zabýváme se dodávkami hutních materiálů, zejména ocelových trubek a profilů, a klademe důraz na požadavky svých zákazníků.

náměstí Hynka Kličky 219, Příbram

B.E.S. - Petrovice, s.r.o.

Dodáváme bytový textil, prostěradla, ložní povlečení, froté prostěradla, ručníky, osušky, utěrky, jersey prostěradla, krepové povlečení, bavlněné povlečení. Dodáváme pro velkoobchody, obchody, hotely, penziony. Zásilkový obchod. Internetový prodej.

Petrovice-Kojetín 31, Petrovice

Miroslav Mlynář Trumm

Nabízíme klasická i atypická dřevěná okna a plastová okna, eurookna, dveře a schodiště. Nabízíme euro okna, špaletová okna - pevná, otvíravá i sklápěcí, dřevěná schodiště, balkónové dveře, repliky oken, vchodové i interiérové dveře.

Stěžov 1, Milín

Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.

Provádíme výkup a recyklaci odpadů olova (olověné autobaterie) - od občanů výkup nepřetržitě na vrátnici společnosti. Vyrábíme produkty na bázi...

Kovohutě 530, Příbram

Zrup Příbram, a.s.

Vyrábíme a prodáváme obytné, skladové, výrobní, stavební, kancelářské a sanitární buňky a kontejnery pro stavbu skladů, ubytoven, škol a kanceláří.

Žežická 522, Příbram

Kovostroj Příbram, s.r.o.

Dodáváme a vyrábíme tenkostěnné sádrokartonové profily, za studena válcované - CD, UD, UW, CW a UA. Provádíme podélné a příčné dělení svitku plechu, prodej pozinkovaných pásek a tabulí.

Dubenec 116, Dubenec

TOMIS CZ, s.r.o.

Prodáváme rukavice, pracovní oděvy - montérky, kombinézy, pláště, trička, mofosy, termoprádlo, košile, čepice, zástěry, oděvy do deště, reflex...

Čs. armády 174, Příbram

Autoplachty KM, s.r.o.

Během patnáctiletého působení na českém trhu si firma vybudovala pevnou pozici, o čemž svědčí zařazení mezi nejvýznamnější výrobce v oboru. ...

Jince 385, Jince

Halex - Schauenberg, ocelové stavby, s.r.o.

Poskytujeme , dodáváme a montujeme ocelové konstrukce a haly včetně opláštění střech a souvisejících výplní otvorů.

Husova 435, Příbram

Geomine, a.s.

Provádíme CNC obrábění a zakázkovou výrobu ze všech druhů plechu. Provádíme děrování, ohraňování, broušení, řezání laserem, svařování. Zajistíme výrobu plechového dílce od fáze návrhu až po jeho logistiku. Máme ISO 9001:2000.

Husova 570, Příbram

BIOS Dobříš, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny, tesařsky vázané krovy a konstrukce. Z...

U Pivovaru 274, Dobříš

Elpro - Delicia, a.s.

Provozujeme obchod s elektromateriálem, nabízíme provádění silnoproudých i slaboproudých elektromontáží, průmyslových a bytových instalací.

Příbram III 168, Příbram

Lubor Vopat - KOVOPAT

Vyrábíme stojany a zásobníky na prospekty, reklamní stojany na zboží, firemní stojany od návrhu po zabalení a expedici. Realizujeme drátěný program - koše, hračky, plexistojánky, plastové stojany, vozíky na spisy.

Bukovany 99/2, Bukovany

TRACE, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme autoplachty na všechny druhy nákladních vozidel (přívěsy, vleky, návěsy) a krycí plachty všech rozměrů. Provádíme reklamní potisk autoplachet a reklamních bannerů a bilboardů. Prodej plachtového kování a celních lan.

K Podlesí 539, Příbram

Quinn Plastics, s.r.o.

Výrobce a prodejce extrudovaných a litých plastových desek z polymerů PS, SAN, PMMA, HIPS, PETG, PC a SPC (dutinky).

Obecnická 520, Příbram

Truhlářství Havrlík

Vyrábíme a montujeme schody, dveře, kuchyně, vestavěné skříně. Schody a dveře dřevěné a dýhované. Ložnice, kuchyně, vestavěné skříně a další nábytek vyrábíme převážně z lamina.

Ohrazenice 121, Ohrazenice

ADORN, s.r.o.

Nabídka plastových oken s jejich montáží.

Legionářů 378, Příbram

York, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme nářadí, strojní svěráky, ohýbačka plechu a tyčoviny. Válcujeme metrické, trapézové závity, práce na CNC strojích, pneumatické svěráky, pákové nůžky, hoblicové stoly, hoblicová vřetena, truhlářská ztužidla, kloubové svěráky, svěráky na dřevo.

Pražská 650, Dobříš

VPC, spol. s r.o.

Provozujeme cihelnu.

Husova 424, Příbram

DŘEVOVÝROBA WIMMER, s.r.o.

Firma Dřevovýroba Wimmer již několik let úspěšně působí na našem trhu v oblasti zpracování dřeva. V našem výrobním programu najdete produkty pi...

Lazsko 78, Lazsko

JVS, s.r.o.

Nabízíme zahradní techniku Stihl, Vari, Honda, Briggs, Tecumseh. Dodáváme sekačky na trávu, zahradní traktory, pily, křovinořezy, elektrocentrály, malotraktory, sněhové frézy, lodní motory, bazény, zastřešení bazénů. Nabízíme servis, použité stroje a bazar.

Dublovice 214, Dublovice

ELISCH, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod s elektroinstalačním materiálem jako jsou vodiče, kabely, vypínače, jistící prvky a jističe. Poskytujeme speciální prodej svítidel a vypínačů a prodej domácí komunikační techniky.

U lilky 625, Příbram

Jana Šilhanová - lahůdky

Nabízíme výrobu studené (chlebíčky, saláty, aspikové výrobky, bagety) a teplé kuchyně (rozvoz hotových jídel), masnou výrobu (sekaná, tlačenky, jitrnice). Rádi pro vás připravíme pohoštění na firemních a rodinných oslavách, na svatbách.

Lhota u Příbramě 79, Lhota u Příbramě

Jiří Fiam - Letecká ULLa škola Slaný

Zajišťujeme výuku létání: základní výcvik, kondiční lety, výcvik skupinových letů, létání do řízených prostorů, výuku letecké angličtiny a lety do zahraničí. Škola provozuje půjčovnu letadel a zajišťuje kvalitní výrobu a opravy laminátových dílů.

Ryneček 152, Příbram

Ing. Václav Kříž, Graflex

Provádíme výrobu a dodávky bez azbestových těsnění a těsnicích materiálů.

U Dolu Anna 306, Příbram

WOOD AND IRON BOHEMIA, spol. s r.o.

Výroba palet a jiných dřevařských produktů kromě nábytku.

Drásov 1, Drásov

Zemědělské družstvo Sádek, družstvo

Výroba rostlinných i živočišných produktů.

Lhota u Příbramě 152, Lhota u Příbramě

Holenda, s.r.o.

Výrobce betonářské výztuže a armatury.

Legionářů 373, Příbram VII

Průmysl kamene, a.s.

Výroba kamene a drti.

Čs. armády 1, Příbram

Zemědělské družstvo se sídlem v Suchodole, družstvo

Výroba a prodej produktů rostlinné výroby

Suchodol 27, Suchodol

Miroslav Michálek - Výroba školního nábytku

Výroba školního nábytku.

Škrtilka 307, Příbram

Vladimír Pospíšil-Výroba produktů živočišné výroby

Výrobce produktů živočišné výroby.

Jinecká 316, Příbram I

Coterm, spol. s r.o.

Výrobce armatur.

Nádražní 134, Příbram IV

MN - KARTONÁŽ, s.r.o.

Kartonážní výroba v malých a středních sériích.

Drkolnovská 194, Příbram V

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?