Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Keramika z brdské planiny - Pavlína Skoumalová

Zakázková výroba a prodej stavěné dekorační keramiky. V eShopu a na objednávku je dostupná keramika pro interiéry a vnější použití, eukanistické obrázky, předměty zdobené decoupage technikami, korálkové výrobky, sušené květinové dekorace a další dárky dle Vašich přání.

Obořiště 25, Obořiště

Michal Šika - správa počítačů, outsourcing IT

Správa počítačů a počítačových sítí, tvorba webových stránek pro firmy, živnostníky a domácnosti. Outsourcing IT, serverhosting, webhosting a webdesing.

Jeruzalémská 452, Příbram III

Michal Šika - Řemeslnické práce, hodinový manžel

Nabízím drobné řemeslnické práce a opravy v domácnosti - hodinový manžel. Drobné řemeslnické práce, instalatérské práce, elektrikářské práce, zednické práce, výroba drobného vybavení do domácnosti (police, skříňky, paravany apod.), montáže nábytku.

Jeruzalémská 452, Příbram III

Trivas Engineering s.r.o.

Jsme společnost, která dodává kompletní výpočetní techniku, provádí návrh, realizaci i správu počítačových sítí. Vyvíjíme informační systém List a software přímo na míru podle specifikace zákazníků. Dodáváme a implementujeme komponenty pro chytrý dům - kamery, alarmy, osvětlení, řízené vytápění.

Rožmitálská 261, Příbram

Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko

Realizuji pro Vás internetové stránky. - Použijeme profesionální redakční systém Joomla. - Použijeme Vámi zvolený webdesign z nabídky tisíců dost...

Obořiště 25, Obořiště

Foto Studio Pastel

Naše společnost poskytuje služby v oblasti fotografie, tisku, laminování, videa a reklamy. Fotíme a natáčíme svatby, maturitní plesy, večírky, firemní výrobky a prezentace.

Příbram

MPPD, s.r.o.

Kompletní dodávka střech, rekonstrukce a zateplení střech, klempířské a pokrývačské práce, výroba a prodej atypických klempířských prvků, montáž a dodávka střešních oken a dalších doplňků. Konzultace, poradenství.

Dělostřelecká 295, Příbram

Pavel Brlai

Rekonstrukce bytu, bytového jádra, veškeré zednické a malířské práce, strojní omítky, obklady, štuky, dlažba, sádrokarton, montáž plastových oken, dveří, zárubní

Slunná 297, Příbram

LZservis

Opravy servis ,počítačů a notebooků. PC pohotovost opravy v co nejkratším čase. Nejde vám počítač? Zpomaluje se? Přestalo něco fungovat,nebo začalo fungovat nesprávně? Bezdrátové WI-FI síťě ?Volejte :LZservis .Příbram, Dobříš,Mníšek pod Brdy a okolí.

Lípová 1291, Dobříš

Cherry - salon a lázně pro psy Příbram

Nabízíme: - úprava srsti psů (stříhání, trimování)podle evropských standardů i podle přání zákazníka - koupán...

Milínská 134, OC Skalka, Příbram

Základní kynologická organizace Příbram

Naším cílem je provádět kynologickou činnost, která zahrnuje zejména sportovní výcvik a chov psů, jakož i publicitu a propagaci jejich výsledků. N...

Březové Hory 546, Příbram VI

Patrik Staněk - Web Solutions

Nabízím tvorbu www stránek, optimalizace stránek pro vyhledávače, budování zpětných odkazů, copywritting textů, reklamní kampaně na Google/Seznam/Sociální sítě, Web hosting, návrh a výrobu veškerých rekamních předmětů, grafické a fotografické služby.

Suchodol 81, Příbram

Gabriela Strnadová - svatební a portrétní fotograf Dobříš

Svatební a portrétní fotograf pro Vás. Zajišťuji svatební fotografie, portréty a newborn fotografie ve Středočeském kraji, Praze ale i na území cel...

Mírové náměstí 42, Dobříš

Safe-zone, s.r.o.

Bezpečnostní služby, IT služby, Úklid a údržba

K Vodárně 1504, Dobříš

Kominictví Fireservis-Příbram s.r.o.

Čištění a pravidelné roční kontroly komínů dle NV 91/2010 Sb.. Opravy, vložkování a stavba nových komínových systémů, včetně návrhu provedení a závěrečné revizní zprávy.

Prokopská 14, Příbram I

Počítačové kurzy Pavel Hlavín

Chtěli byste se naučit pracovat na počítači anebo se v tomto oboru zdokonalit? Anebo již máte základní znalosti, chcete získat doklad o kvalifikaci a ...

Sportovní 195, Milín

MAPA

čištění a prohlubování studní.

Obděnice 8, Petrovice u Sedlčan

BJ-STAV, Jiří Burian

Specialista na zateplování fasád, strojní omítky, omítání, samonivelační anhydritové podlahy, rekonstrukce bytů a domů, montáž plastových oken a sádrokartonu, malířské práce. Stavíme rodinné domy na klíč. Dodáváme stavební materiál, obklady a dlažby.

U Potoka 18, Stará Huť u Dobříše

Michal Šika

Hodinový manžel. Drobné opravy v domácnosti, montáže nábytku, garnyží. Řemeslnické, zednické, truhlářské instalatérské a elektrikářské práce.

Jeruzalémská 452, Příbram III

Gastro-servis

Opravy a servis nářezových strojů , robotu , kotlů , kutrů , pánví , pískování škrabek na brambory a prodej škrabej na brambory a podobně.

Příbram

AGRODAT CZ, a.s.

Servis a prodej výpočetní techniky, eshop

Pod Šachtami 353, Příbram

VL Sound

Nabízíme ozvučení koncertů, firemních akcí, večírků i maturitních plesů. Zajišťujeme osvětlení či fotografa.

Příbram

Umělecké Kovářství pb

Umělecké kovářství s dlouholetou rodinou tradicí.Vše je ručně kované tradiční technikou,každý kus je originál.kombinace s různými materiály (sklo,keramika,dřevo,kámen).Výroba návrhů podle přectav zákazníka nebo předloh.

Budovatelu 135, Příbram

Truhlářství Pavel Turek

Truhlářství, zakázková výroba

Roželov 13, Rožmitál pod Třemšínem

TL-RECORDING, Lukáš Tlamka

Videostudio TL-RECORDING vám nabízí moderní a dynamická videa s kvalitní postprodukcí. Disponuje až 10ti kamerami v HD kvalitě. Nabízí možnost přen...

Hradební 159, Příbram 1

Michal Šimůnek - servis výpočetní techniky

Servis výpočetní techniky. Opravy počítačů u zákazníka. Servis nonstop.Expres opravy do 24 hodin. Prodej počítačů tiskárena notebooků. Prodej spo...

Dlouhá 150 , Příbram II

Radek Hlinka - servis a prodej výpočetní techniky

Opravy počítačů, notebooků a tiskáren. Prodej výpočetní techniky, doplňků a příslušenství. Návrhy, realizace a správa počítačových sítí. Služby pro firmy i domácnosti.

Mostecká 87, Příbram VII

TOMASHRMA.CZ

Grafik na volné noze s citem pro detail a oblibou minimalismu. Zaměřen na FLAT design. Vytvořím grafický návrh webu, vizitky, letáků, pro Facebook, loga. Kontaktujte mě.

Na Potůčku 716, Sedlčany

HAP SERVIS, s.r.o. - Lešení (pobočka Příbram)

Kompletní lešenářský servis. Pronájem a prodej fasádního lešení, pojízdné lešení, montáž lešení, demontáž lešení. Půjčovna stavebních výtahů, plošin, žebříků. Autodoprava, izolace VZT.

Příbram

František Kadlec-Stavební práce Příbram

Realizujeme veškeré stavební práce,přestavby a rekonstrukce.Dále nabízíme sádrokartonářšké,zednické,obkladačské,malířské, lakýrnické a bourací práce.

Smolotely 10, Smolotely

Mrázek Pb s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je strojírenská výroba těžšího charakteru, včetně zajištění montážních prací. Montážní práce provádíme ...

Bytíz 111, Příbram

RV Alarm

Profesionální návrh zabezpečovacího systému – zdarma vypracujeme bezpečnostní posouzení objektu. Montáž drátového i bezdrátového zabezpečovac...

Voznice 158, Dobříš

Jazyková škola ITALIANO

Jazyková škola v Příbrami specializovaná na italský jazyk, ale i francouzštinu, němčinu a španělštinu. Dalšími produkty jsou tlumočnické a překladatelské služby.

Dlouhá 141, Příbram

Luboš Profous

Odvoz komunálního odpadu Dobříš,kontejnerová přeprava,písky,sutě,uhlí

Jeřábova 1868, Dobříš

Plošiny Příbram

Zajišťujeme pronájem vlastní plošiny a provádění veškerých prací z koše plošiny ( natěračské práce, klempířské práce, kácení stromů, ods...

Březohorská 447, Příbram

Jazyková škola Martin Bouška

NABÍZÍME: Výuku anglického jazyka na všech úrovních, českými lektory a rodilými mluvčími. Dále nabízíme výuku českého jazyka. Náším cílem je poskytnout všem studentům kvalitní výuku za dobrou cenu.

Partyzána Svobody 209, Dobříš

Foto go home

Foto-go-home - mladá, inovativní služba, nabízející kvalitní tisk klasických i průkazových fotografií. S námi zvládnete vše z pohodlí domova. Zakázku podáte online a my fotky zašleme přímo do Vaší schránky! A to vše bez skrytých poplatků !!

Sadová 437, PRŮHONICE

Diviš Vít

Provádíme veškeré stavební práce - rekonstrukce rodinných domů, bytů -zateplení, fasády, omítky, dlažby, sádrokartony a jiné. Kvalita práce zaručena.

Rejkovice 38, Jince

Podlahy-nábytek

Prodej a pokládka podlahových krytin. Renovace parket a prken. Zakázková výroba nábytku.

Pořešice 4E, Vysoký Chlumec

Dokas Dobříš, s.r.o.

Zajišťujeme svoz a odstranění komunálního odpadu včetně nebezpečného. Svoz a zpracování druhotných surovin, letní a zimní údržba komunikací, údržba a obnova zeleně. Opravy a výstavba veřejného osvětlení. Dále nabízíme dopravu a stavební činnost.

Na Chmelnici 455, Dobříš

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?